26.09.2016r.- ROBOTYKA

W dniu 26 września 2016r. w naszym przedszkolu odbyły się bardzo interesujące zajęcia z zakresu robotyki. Dzieci przy pomocy klocków oraz instrukcji mogły samodzielnie stworzyć m.in. wyrzutnie do piłeczek. Zabawa była rewelacyjna, a przy tym dużo się nauczyliśmy

20.09.2016r.- MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Przedszkole jest miejscem, w którym najważniejsze są dzieci. Nic więc dziwnego, że Dzień Przedszkolaka w naszej „Trójeczce” obchodziliśmy baaaardzo uroczyście. Poza wspólnymi zabawami, śpiewami i niespodziankami czas umiliły nam występy naszych pań.

19 i 21.09.2016r.- „A JA MARZĘ, ŻEBY ZOSTAĆ WETERYNARZEM”

Poniedziałek 19.09 i środa 21.09 upłynęły nam pod tematem „A ja marzę, żeby zostać weterynarzem”. Wszystko to za sprawą zajęcia poprowadzonego przez technika weterynarii. Dzieci miały okazję zapoznać się z zawodem weterynarza, z różnymi zwierzętami, a nawet wyleczyć własne (pluszowe) zwierzątka.

01.09.2016r.- PRZYWITANIE NOWEGO ROKU W „TRÓJECZCE”

W czwartek pierwszego września niektórzy po raz pierwszy, a inni kolejny raz powitali nowy rok w Przedszkolu nr 3 Dzieciaczkom życzymy wspaniałej nauki przez zabawę i zabawy przez naukę, Rodzicom otwartości do podejmowania wspólnych działań, a Personelowi wytrwałości i niegasnącego zapału do pracy