Naszą grupę odwiedził specjlany gość - labrador Blues razem ze swoim właścicielem. Podczas tego spotkania dowiedzieliśmy się co powinniśmy robić, a czego nam nie wolno, gdy spotkamy nieznajomego psa. Mieliśmy także okazję przejść się z Bluesem na spacer po naszej sali oraz naśladować to, co on robił. Nauczyliśmy się także ochronnej pozycji, która jest potrzebna, gdy spotkamy groźnego psa. To było bardzo miłe i pouczające spotkanie!

pies 4 pies 1 pies 2 pies 6 pies pies 5

5 października w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Dzień Ziemniaka! Z tej okazji dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek o tym warzywie, braliśmy udział w różnych konkursach razem z dziećmi z pozostałych grup, a także tworzyliśmy nasze Ziemniaczki - Cudaczki, które zabraliśmy potem do domu Smile

ziemniak 4 ziemniak 5 ziemniak 6 ziemniak 1 ziemniak 2

Męska reprezentacja Słoneczek w eleganckiej odsłonie - tak świętowaliśmy Dzień Chłopaka!

dzie chopaka dzie chopaka 2

W naszej grupie mieliśmy owocowy zawrót głowy! Poznaliśmy różne owoce, dowiedzieliśmy się jak ważne są dla naszego zdrowia , a także mieliśmy okazję spróbować jak smakują! Było przepysznie! Laughing

owoce owoce 1 owoce 2

W jesienny poranek nasze Przedszkole odwiedzili niecodzienni goście! 26 września mieliśmy okazję zobaczyć Alpaki
- wysłuchaliśmy opowieści o tych zwierzętach, a także mogliśmy je pogłaskać i nakarmić. Wrażeń było bez liku!

aplaki 1 alpaki 2 alpaki 3 alpaki 4

Choć za oknem pogoda nas nie rozpieszcza, to w naszej grupie od początku roku ciągle świeci SŁONECZKO Smile
Żółty kolor charakteryzuje naszą grupę, dlatego tak ubrani 20 września świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

dzie przedszkolaka