ŚNIADANIE - 900

OBIAD - 1200

PODWIECZOREK - 1430

jadlospis

Przedszkole prowadzi żywienie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 .08. 2015 r. w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach.

Przedszkole dostosowuje żywienie do indywidualnych potrzeb dziecka po uzyskaniu informacji od rodzica / prawnego opiekuna. Wykaz składników i alergenów dostępny u intendenta placówki.